Haberler

"Tr Tasarim Fabrika " olarak, tüm web site yöneticilerine önerimiz aktif olarak blog (Haber-Duyuru) yazarlığınızı konuşturmalısınız.  Hedef kitleniz ne olursa olsun, eğer sizleri takip eden Ziyaretciler yada Müşterileriniz varsa onlara faliyetleriniz ile ilgili bilgileriniz paylaşmanız.  Sizin web sitenizi aktif kullandığınızı ve size her an ulaşabilir olduklarının izlenimi bırakacaktır. Ayrıca web sitenizde daha fazla yazı paylaşmanın google 'da ki sayfa sayınızın artması ile d..

DEVAMINI OKU

Hosting hesabınızdan oluşturduğunuz maili android işletim sistemli telefonunuza nasıl kurulacağı resimli olarak anlatılmıştır.  Cpanel (hosting panelinden) nasıl mail oluşturulur konumuzuda inceleyebilirsiniz. Şu Linkten İnceleyebilirsiniz.Tıklayın. "Bu sayfada anlatılanlar adımlar ve görüntüler Android İşletim Sistemi ve E-posta uygulamanızın sürümüne göre değişiklik gösterebilir." 1. Android E-posta uygulamasını çalıştırınız: 2. E-posta adresinizi ve şifrenizi gi..

DEVAMINI OKU

  1. Ayarlar uygulamasını çalıştırınız ve Mail sayfasına geçiniz. 2. "Hesap Ekle..." sayfasına geçiniz.   3. "Diğer" sayfasına geçiniz. 4. "Mail Hesabı Ekle" sayfasına geçiniz. 5. Hesap bilglerini gireceğiniz sayfada; Ad kutucuğuna isminizi yazınız. E-posta kutucuğuna mail adresinizi yazınız...

DEVAMINI OKU

Öncelikle Sitemize üyelik bilgilerinizle giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra sizi müşteri paneline yönlendirecektir. Müşteri panelinize giriş yaptıktan sonra sol kısımdakı Menüden Hostinglerim Linkine tıklayın. Açılan sayfada Detay Yönet Butonuna tıklayın. Açılan Popup Penceresinden Cpanel butonuna tıklayın. Email Hesapları bağlantısına tıklayınız Giriş işleminden sonra karşılaştığınız ekranda, EMAİL bölümünde yer alan E-posta Hesapları b..

DEVAMINI OKU

Hosting Ne İşe Yarar?             Bir web sitesine erişebilmek için bilgisayardan daha da güçlü bir sunucuya ihtiyaç bulunur. Ayrıca bu sunucunun da sürekli olarak açık kalması gerekir. Böylece günün her saati web sitesi ziyaretçilerin erişimine açık kalabilsin. İşte bu noktada hosting nedir, sorusu kısmen de olsa yanıt buluyor.              Hosting kavramı, bu kavramın sunduğu hizmeti açıklamak için yeterli gelmemektedir. Gü..

DEVAMINI OKU

   Türkçe anlamı sorgu dili olan Structered Query Language yani sql, herhangi bir programlama değildir. Veritabanı işlemleri için kullanılan bir alt dil olarak da bilinir. Bilgisayar ortamına aktarılmış olan işlenmemiş bilgilere veri denilmektedir. Bilgisayara girilen ve bilgisayar tarafından saklanan her şey veridir. İleri zamanlarda bu saklanan verilere kolaylıkla ulaşılabilir ve bu veriler istenildiği zaman kullanılabilir. Peki, bu sistemde sql veritabanı rolü nedir? SQL sisteminin ..

DEVAMINI OKU

TrTasarimFabrika olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daha işlevsel ve aradığınız bilgiye en hızlı ve kolay biçimde ulaşabileceğiniz güncel trendlere uygun bir web sitesi hazırladık. Yeniden tasarlanan Dinamik İçerik Yönetimi sayesinde projelerimiz hakkında her zaman en güncel bilgiye ulaşabileceksiniz. Yeni web sitemiz tamamen son teknoloji yazılımlar ile yapılmış olup bütün bilgisayar ve mobil cihazlara uyumlu yapılmıştır. ..

DEVAMINI OKU

Windows 10 USB Tool Nasıl Hazırlanır? Windows kullanıcılarının sıkça sorduğu sorular arasında Windows 10 USB Tool nasıl hazırlanır sorusu yer alıyor. Aşağıda verilen yanıt üzerinden kullanımın nasıl olması gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz. Windows 10 USB tool Güncellemeler ile piyasaya dağıtılan Windows 10 USB tool nasıl hazırlanır? Soruya verilen yanıt üzerinden direkt olarak tool kullanımını sağlayabilirsiniz. Sizin için uygun olan kullanımın sağlanmasının ardından direk..

DEVAMINI OKU

İstenmeyen SMS Engelleme Nasıl Yapılır? Spam mesajlardan ya da bahis siteleri üzerinden gelen mesajlardan sıkıldıysanız bu mesajları engelleyebilirsiniz. Peki, İstenmeyen SMS engelleme nasıl yapılır? Mesaj kutunuzun gün içerisinde spam seviyesinde mesajlarla dolmasına karşı bir çözüm arıyorsanız, sizler için istenmeyen SMS engelleme işlemini anlatacağız. iOS SMS engelleme ve Android SMS engelleme yolları düşündüğünüzden çok daha basit durumdadır. Günümüzde SMS ler bir problem olmaktadır. Pek ..

DEVAMINI OKU