Şartlar ve Koşullar

TrTasarimFabrika ?

 

Kişisel hesaplar sadece sahibi tarafından kullanılabilir. Kişisel hesap sahipleri bu hesaplarını yeniden satamaz ya da bu hesap üzerinde üçüncü şahıs ya da kurumlara web alanı hizmeti sunamazlar. Kişisel ilanlar, reklam banner’ları ve sınıflandırılmış ilanlar bunlardan hariçtir. Müşteriler istedikleri takdirde bayilik (reseller) hosting paketlerimizin satıcısı olabilirler ve kendi müşterilerine hosting hizmeti verebilirler. 

Tr Tasarım Fabrika , sunucularında aşağıdaki içeriğin bulundurulmasına izin vermez: 

Yasa dışı materyaller –  copyright içeren çalışmalar, ticari ses, video ya da muzik dosyaları (mp3, mpeg, mpg, zip files) ve yerel veya genel idari kanun çerçevesinde yasaklanmış olan içerik dosyaları.

Erotik materyaller –  her türlü pornografik, erotik resimler, müstehcen içerikli dosyalar. Erotik materyallerin tanımı ve kabulü tamamen Agora Hosting Şirketine aittir. 

Warez –  Korsan yazılımlar, ROMS, emulatorler, phreaking, hacking, şifre kırıcı, IP spoofing vb. yazılımlar. Ayrıca bu tür içerik sahibi sitelere link veren sayfalar.

SPAM –  AgoraHosting sunucuları kullanılarak yapılan her türlü Toplu Mail veya SPAM mail gönderme eylemi, hesabınızın anında kapanmasına yol açacak ve para iadesi yapılmamasına neden olacaktır. SPAM mail eylemi toplu halde gönderilen her türlü mail gönderim aktivitesini kapsamaktadır. 

Mail gönderilen kişiler sitenize üye olsalar da olmasalar da toplu mail gönderimi her koşulda yasaklanmıştır ve SPAM olarak kabul edilecektir.

ÖDEME ŞARTLARI

Bütün hesaplar ön ödeme esasına dayanır. Tr Tasarım Fabrika hizmet fiyatlarında değişik yapma hakkına sahiptir. Ödeme, hesabın açıldığı tarihi takip eden yıl dönemi için geçerlidir. Müşteriler ön ödeme sürelerinin dolmasına kısa bir süre kala yeniden ödemede bulunmaları konusunda uyarı maili alacaklardır. Hesaplarının devamlılığı için ödemelerde aksama olmaması müşterilerin sorumluluğundadır. 

Tr Tasarım Fabrika , ödemelerin gecikmesi halinde açılan hesap ve onunla ilişkili hizmetleri derhal askıya alma hakkına sahiptir. 

Hosting veya Domain adı tescilinin siparişi gerçekleştikten kısa süre sonra gerekli bilgiler müşterinin email adresine gönderilecektir. 

İPTAL VE GERİ ÖDEME

15 GÜN PARA İADE GARANTİSİ 
Tüm hosting paketlerimiz 15 Gün Para İade Garantisi'ne sahiptir. Aldığınız hizmetin ilk 15 gününde, herhangi bir nedenle memnun kalmazsanız paranız iade edilecektir. Para iade garantisi Domain Adı Tescil ve SSL Sertifikası hizmetlerini kapsamaz. Kullanım şartlarına uymayan müşteriler, 15 Gün Para İade Garantisi'nin dışında kalır. 

HİZMET İPTALİ 

Müşteri, dilediği zaman hosting hizmetini email veya telefon ile yaada Tr Tasarim Fabrika  ile destek ile iletişeme geçerek iptal ettirebilir. 

DİĞER ŞARTLAR

Tr Tasarım Fabrika, sizin veya firmanızın uğrayacağı zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.Tr Tasarım Fabrika sağladığı hizmetler hakkında hiçbir konuda güvence vermemektedir. Bunun içine, sunucuda oluşabilecek teknik arızalardan kaynaklanan veri kayıpları, geçici sunucu kesintileri vb. dahildir. "Tr Tasarım Fabrika" hizmet şartlarını herhangi bir zamanda, istediği şekilde değiştirme yetkisine sahiptir. 

Müşteri, Tr Tasarım Fabrika herhangi bir sunucusuna, sistemine, yazılımına ya da müşterisine zarar vermemeyi veya buna teşebbüste bulunmamayı taahhüt eder. "Tr Tasarım Fabrika" sunucularına virüs yüklemek, verilen hizmetin iptali ve hosting hesabı ile birlikte her türlü özelliklerin iptali ile sonuçlanacaktır.