Hosting & Sunucu Hizmetleri

Tr Tasarim Fabrika 

 Güçlü, Dinamik ve En Hızlı Hosting

Türkiye’nin önde gelen Turbo Hosting firma alt yapısıyla  domain ve hosting sağlayıcı firması olarak 50 bireysel, 100  kurumsal hosting müşterisine hizmet veriyoruz.Web sayfası güvencemiz altında! Güçlü network altyapısı ile hızlı ve sorunsuz internet erişimi, SSL güvenlik sertifikası seçenekleri, yüksek performanslı kurumsal sunucular, uygun fiyatlı ve kaliteden ödün vermeyen çözümlerle web sitelerinizin ve işletmelerinizin itibarını güçlendirmek için buradayız!

Kredi kartı ile ödeme yapılan siparişler için; 7 gün 24 saat, anında aktivasyon hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca banka havalesi ya da Garanti Bankası hızlı ödeme yöntemi ile birkaç adımda kolaylıkla ödeme yapılabilmektedir

Haftalık Yedekleme
Web sitenizin kurulumundan sonra herhangi bir sorun mu yaşadınız? Merak etmeyin. Siz problem yaşadığınız da biz hemen yardımcı olabilelim diye her hafta tüm hosting paketlerimizin yedeğini alıyoruz.

Yüksek Performans
İster Wordpress, joomla gibi güçlü işlemci isteyen CMS sistemleri kurun ister özel yazılımınızı. Yüksek performanslı sunucularımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde hazırlandı.

Kurumsal Mail Hesapları

Bir firmanın olmazsa olmazlarının en başında kurumsal mail hesapları gelir. Alanadı uzantılı mail adresleri ile hem kendiniz için hem çalışanlarınız için web sitenize özel mail hesapları kullanın.