yükleniyor

SEO

 

Tr Tasarim Fabrika Yazılım'da SEO Stratejisi

SEO Uzmanlarımız, önce müşterimizin neye ulaşmak istediğini anlamaya çalışır sonra müşterimizin önüne şeffaf şekilde seçenekler sunup SEO konusunda izlenecek yolları  anlatılır. Ülkemizde genelde “Anahtar Kelime” bazlı çalışmaların popüler olduğu bir gerçektir. Bir çok forum ve YouTube içeriği “Anahtar Kelime” bazlı kaynağı olmayan dayanaksız şekilde SEO çalışmalarını tavsiye eder. Tr Tasarim Fabrika Yazılım SEO Uzmanlarımız bunun yeterli olmadığını tecrübeleri ile kanıtlamıştır. Biz “Anahtar Kelime” bazlı SEO çalışması yaparken mutlaka Sosyal Medya Hesaplarınızı, Web Sitenizin tasarımını,  Web Sitenizin Güvenliğini, Web Site içeriklerini, hepsini kapsamlı şekilde ele alıyor, SEO ya uygun hale getirip “Genel Bazlı SEO Çalışması” yapıyoruz. Günü kurtarmak yerine otoriter her konuda trafik sağlayabileceğiniz bir çalışma yapıyoruz.

Özetle ;  SEO Uzmanlarımız Neler Yapar?

·         İlk işimizi sizi tanırız, firmanızın işleyişini öğreniriz, web site içeriklerinizi baştan sona kontrol ederiz. Bir bütün olarak firmanızı detaylandırırız ve raporlama işlemini gerçekleştiririz. Web sitenizde tasarımsal veya içerik konusunda bir eksiklik varsa hemen iyileştirmeleri gerçekleştiririz.

·         Rakip firmaları, sizi araştırdığımız ve detaylandırdığımız gibi araştırırız sonuçları rapor haline getiririz. Rakip firmaların eksikliklerini, belirleriz bu eksiklikler üzerinden üstünlük kurarız. Rakip analizi sonucu izleyeceğimiz yol ve süreç hakkında sizi bilgilendiririz.

·         SEO Uzmanlarımızın yanında, Web Yazılım ve Tasarım Uzmanı ekibi de görevlendiririz, tasarım konusunda SEO’yu kötü etkileyen bir hata varsa hemen düzeltiriz. Güvenliği konusunda yine SEO’yu olumsuz etkileyecek bir sorun varsa güvenlik açıklarını anında kapatırız. SEO engellerini ortadan kaldırmadan asla çalışmalara başlamayız.

·         SEO çalışmaları sonunda %100 şekilde eskiye göre verim alacağınızı garanti ederiz ve gerekli raporları anlayabileceğiniz şekilde size sunarız.

 

SEO Hizmeti

Kurumsal SEO Hizmeti, web siteleriniz için en akıllıca iş olacaktır.  Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi, potansiyel müşterileriniz ile buluşturmanın en güzel ve en etkili yolu bir SEO Hizmeti satın almaktır. Tr Tasarim Fabrika Yazılım müşterilerinin web tasarımlarını yaparken SEO kurallarını göz ardı etmemektedir. SEO uygun çalışmalar yapmaktadır. Bunun yanı sıra ayrıca SEO Hizmeti almak isteyen müşterilerine de önem vermektedir. Sürecin en başından en sonuna kadar müşterileri ile iletişim halinde olmakta, süreç hakkında düzenledikleri raporlar ile sürekli bilgi vermektedir.

 

Siteniz İçin SEO Hizmeti Şart Mı?

Elbette ki bir web sitesi ne kadar güzel tasarlanırsa tasarlansın, mutlaka SEO çalışmasına muhtaçtır. Profesyonel projeler için profesyonel el ile SEO hizmeti almak şarttır. Dijital Ajansların bile bir çoğu bu hizmeti almakta ve bu hizmetin avantajlarından faydalanmaktadır. SEO Hizmeti sadece “Backlink”, “Anahtar Kelime” gibi kalıplaşmış çalışmalara sıkıştırılmamalıdır. SEO Hizmeti alırken mutlaka detaylıca hangi işlemlerin yapılacağını öğrenmeniz gerekir. SEO çalışmaları mutlaka bir bütün olarak ele alınmalıdır. Mevcut içeriklerinizin iyileştirilmesi gerekebilir, web sitenizin tasarımları ile oynanması gerekebilir, güvenlik açıkları varsa kapatılması gerekebilir. SEO geniş bir hizmettir. Bu nedenle tüm bu hususlar araştırılarak hizmet satın alımı gerçekleştirilmelidir.

 

Profesyonel SEO Hizmeti

Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetlerimiz içerisinde olan dijital pazarlama konusuna oldukça önem veriyoruz.  Dijital Pazarlamanın en yoğun olduğu yerler hiç şüphesiz sosyal platformlardır. Sosyal medya hesaplarınızı yönetirken, Google Adwords, Google Haritalar, SEO Çalışmaları,  Programatik Reklamcılık  konularına gerekli titizliği  gösteriyor ve firmanıza bu konular hakkında bilgiler veriyoruz.

 

SEO Danışmanı

SEO Hizmeti işin ehli uzman kişiler tarafından yürütülmesi gerekir. Mutlaka bu konuda uzmanlaşmış, tecrübe edinmiş referansları olan kişiler tarafından yapılmalıdır.  Ekibimiz bu hizmeti yerine getirirken zaman zaman Yazılım konusunda bilgi sahibi olan diğer ekiplerimize başvurmaktadır. SEO Hizmeti konusunda ne kadar titiz davrandığımızın göstergelerinden bir tanesi de mükemmel uyum içerisinde çalışan ekiplerimizdir.

 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!