yükleniyor

Web Tasarım

Web Tasarımda Mobil Önce Gelir !

Tüm cihazlara uyumlu bir web tasarım her zaman önceliğiniz olmalı

Ekibimiz her zaman web tasarım konusunda mobil önceliği baz alarak çalışmaktadır. Mobil uyumluluk demek tüm cihazlara uygun bir web tasarım demektir.

Peki neden mobil önce gelir?

·         Türkiye’de, nüfusun %72‘si yani 59,3 Milyon internet kullanıcısı olduğunu biliyor muydunuz ?

·         Hmmm bu kullanıcıların 56,3 Milyonunun telefonlarından internete bağlandığını ?

·         Peki Masaüstü bilgisayar veya laptop kullananların oranı %48 iken, tablet kullananların oranının %25 olduğunu?

Bu oranları neden sizlerle paylaştık? Hemen açıklayalım; kullanıcıların birçoğu cepte taşınan cihazlarla internete bağlanmaktadır. Responsive tasarımın önemi burada devreye girmektedir. Her türlü cihazlarda mükemmel bir sonuç vermek için web tasarım da responsive uyum her zaman önceliğimizdir.

Sizlerle Responsive Web Tasarım konusunda yine ek bilgiler paylaşmak istiyoruz. Türkiye’de kullanıcılar ayda 4 kez internet üzerinden alışveriş yapıyorlar. Bu alışverişlerin ; %75’i akıllı cep telefonları üzerinden gerçekleşiyor. %52’si ise dizüstü bilgisayarlardan, %39’u ise masaüstü bilgisayarlardan %21 ise tablet ve diğer cihazlar üzerinden yapılmaktadır.

Web Tasarım da yapılan yanlışların en başlarında responsive çalışmalarının göz ardı edilmesi ve yeterince önemsenmemesi geliyor. Responsive’ i şablon çalışmalarla kestirip attıklarında maalesef bu etki sizin kazançlarınıza dahi yansıyor ve yeterince web sitenizden verim alamamakla sonuçlanıyor.

Tr Tasarim Fabrika Yazılım web tasarımda günümüz teknolojilerini yakından takip ederek ve her geçen gün kendisini yenileyerek mutlu müşteriler kazanıyor ve bu kazanımlarını Referanslar bölümünde herkesle paylaşmaktan gurur duyuyor. Ekibimiz web tasarım çalışmalarında her zaman mobil platformları baza alarak çalışmakta olup tüm cihazlara uygun herkes tarafından taktir edilen muhteşem tasarım çalışmaları çıkartmaktadır.

 

Özetle :Masaüstü, Laptop, Telefonlar ve tüm mobil cihazlara uyumlu kullanıcı dostu bir web tasarım için mutlaka responsive konusunda uzman bir ekiple çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Web Siteniz Olabilir.. Ya Kullanıcı Deneyimi?

Ziyaretcilerin web siteniz ile nasıl etkileşime girdiğini biliyoruz…

o    Potansiyel veya Yeni ziyaretçileriniz web sitenizden ne bekliyor ve neler yapıyor?

o    Ziyaretçilerinizin sayfalarınızda dolaşırken nasıl davrandıklarını merak ediyor musunuz?

o    Ziyaretçilerin bu durumu sizin etkileşim sağlayacak kazanç ve işinizi nasıl etkiliyor?

o    Yukarıdaki durumlar kazanç ve işinizi nasıl etkiliyor?

Bu sorular neden bu kadar net diye sorabilirsiniz.. Hemen cevaplayalım; bu kriterler bizim için vazgeçilmez ve benzersiz deneyim ve analiz teknikleridir.  Web Tasarımınızın kullanıcı odaklı olmasının yanında arama motorlarına da uyumlu şekilde tasarlanması gerekmektedir. Bu nedenle müşterilerimizin web sitelerini derinlemesine analiz ediyoruz ve ticari anlamdaki problemlerini tanılıyoruz.

Bu şekilde web tasarımınız ile sektörde lider olmanızı hedefliyor, kazançlarınızı artırmayı sağlıyoruz

Sonuç: Web Siteniz, %99,9 insanları örnek alıyor ve sektörünüzdeki liderliği elde etmeyi hedefliyor.

 

 

Google'da 1. Sayfa'da Olmak Hayal Değil !

Google’un kural ve kriterlerine dikkat edilerek kodlanan bir web tasarım…

·         Google.com un web sitelerini sıralamaya koyarken 200 den fazla kriteri baz aldığını biliyor muydunuz ?

·         Peki bu kriterlerin içinde imla kurallarıyazı uzunluklarıdomain yaşı vb. gibi garip kriterlerin olduğunu ?

·         Google un her ay en az 2 defa Sıralama Algoritmasını değiştirdiğini biliyor muydunuz ?

Web Tasarım’da firmaların ihtiyaçlarına, Google’da çıkmak istediği anahtar kelimelere göre kodlama ve tasarım yapıyoruz. Anahtar kelimelere duyarlı bir web tasarım oluşturuyoruz.  Web Tasarım’da sadece görselliğe odaklanmıyor, Google ve diğer arama motorlarında ilk sırada çıkmanızı ve  ziyaretçilerinizin  müşteriye hızlı şekilde dönüşmesini sağlıyoruz.   Bu yüzden web tasarım çalışmalarımızı google’un kriterlerine göre kodluyor ve tasarlıyoruz. SEO konusunda 10 yıla aşkın tecrübemiz ile müşterilerimizin web sitelerini ilk sıralara taşıyoruz…

Sonuç : Amacına Ulaşan Bir Web Sitesi !

 

Web Sitenizi Yönetebiliyor Musunuz ?

Kullanıcı dostu bir web yönetim paneliniz var mı ?

Keşke herşey göründüğü kadar güzel olsa ...  Bir web sitesinin ön yüzünün çok iyi olması müşterilerinizin hoşuna gidebilir. Ama bu kadar iyi görünen bir web sitesini yönetebilmeniz ve içerikleri güncel tutabilmeniz için kullanıcı dostu bir yönetim paneline ihtiyaç duyacaksınız. Web tasarım yaptırırken müşterilerinizi düşündüğünüz kadar kendinizide düşünerek yaptırdığınız ajansa mobil uyumlu ve kullanıcı dostu bir bir yönetim paneli olup olmadığını sorun :)

 

 

Profesyonel Bir Web Sitesi İçin Profesyonel Bir Ajansı İle Çalışmalı!

Web start-up projelerin %70 e yakınının müşteri memnuniyetsizliği ile sonuçlandığını biliyor muydunuz ?

Doğru ajans ile çalışmak kurumsal kimliğinizin web sitenize doğru yansımasını sağlar, doğru inşaa edilen bir web sitesi ziyaretçilerini müşteriye dönüştürür veya ulaşılmak istenen yere götürür. Profesyonel web ajansları web sitenizi tasarlarken empati kurabilir, size yeni fikirler verebilir, firmanıza bakan 3. bir göz olabilir. Dijitalleşen bu dünyada artık bir çok kurumsal web tasarım ajansı veya freelancer bulmak çok kolay. Fakat bulacağınız ajans veya freelancer in doğru olduğunu anlamak için lütfen Referanslarını inceleyin !

 

 

Adım Adım Web Tasarım

Çalışmalarına başlamadan önce kural olarak aşağıdaki adımları izler ve uygularız.

·         Firmanızın sektördeki yerini, işleyişini en ince ayrıntısına kadar detaylandırırız.

·         Firmanızın analiz işlemi gerçekleştirildikten sonra, hedeflerinizi ve isteklerinizi rapor halinde getiririz.

·         Müşterimizin tasarım anlayışı, zevkleri ve beklentilerini bu süreçte anlarız.

·         Müşterimizi anladıktan sonra; anladıklarımızı müşterilerimiz ile paylaşırız.  Paylaşmakla kalmaz, istediği tasarımı hemen örnek bir şekilde tasarlar beğenisine sunar, o tasarımı müşterimiz onayladığında web tasarım çalışmalarımıza başlarız. 

·         Başka bir deyişle tasarım analizlerini yaptıktan ve onayınızı aldıktan sonra web tasarım döküm sürecini başlatıp bu süreçte bile müşterilerimiz ile gerek yüz yüze gerek telefondan veya internet ortamından yoğun olarak görüşme sağlıyoruz.

·         Web tasarım sürecinde tamamlanan sayfaları tek tek test ediyoruz, bir ziyaretçi edası ile sayfalarınızı deneyimliyoruz; hata yapılmasını ve işin eksik teslim edilmesinden hiç hoşlanmıyoruz.  Web tasarım  konusunda  titiz çalışıyoruz.

·         Her daim kreatif yaratıcılık yeteneklerimizi projenin bitimine kadar özenle kullanır, müşteri memnuniyetini sağlarız.

·         Tr Tasarim Fabrika Yazılım ekibi olarak sadece web tasarım yapıp sitenizi teslim etmeyiz. içeriklerinizin yönetimini, web panellerin kullanımı, reklamcılık, entegrasyon  vb.    tüm teknik konularda eğitimlerinizi de büyük bir heyecanla yerine getiririz.

 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!